Kul Bud Krzysztof Kulasiński

Murowanie zabudowy do kominka

Kominek w domu czy w mieszkaniu to fantastyczna sprawa! Zawsze marzyliśmy o tym, żeby mieć w pokoju gościnnym niekrępujący kominek w ceglanej zabudowie. Niestety, mąż, ani żaden facet z rodziny nie zna się dokładnie na metodach stawiania kominków, więc byliśmy zdani na pomoc kogoś z zewnątrz. Szukaliśmy bardzo długo, ponieważ chcieliśmy, aby kominek w naszym domu postawił prawdziwy fachowiec. Od jednego ze znajomych dostaliśmy wizytówkę firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Odpowiedzieli, że stawianie kominków od podstaw nie stanowi dla nich większego problemu i że mogą się zabrać do pracy właściwie od zaraz. Kominek został opracowany i powołany do życia w ciągu kilku dni. Zanim zabrali się do pracy, sprawdzili dokładnie warunki wentylacji w naszym domu. Widać, że pracownicy firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński do każdego remontu podchodzą bardzo indywidualnie i to chyba jest sekret tego, że cieszą się tak dużym uznaniem. W tej chwili większość naszych znajomych korzysta z usług tej niezwykle prężnej ekipy remontowej. Warto im zaufać, bo zawsze się sprawdzają!

 

Wykończenie

Na początku myślałem, że uda mi się wykończyć mieszkanie samemu. Ogrom prac jednak mnie przerósł. Zostałem sam z rozgrzebanym mieszkaniem, nie wiedząc co robić dalej. Znajomi widząc moje problemy polecili mi Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Miałem mieszane uczucia, jednak postanowiłem zadzwonić i poprosić o pomoc w wykończeniu mieszkania. No i był to strzał w dziesiątkę. Pracownicy z Kul Bud Krzysztof Kulasiński szybko ocenili co trzeba zrobić, wskazali błędy które popełniłem i wzięli się do roboty. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Potrzebowałem wykończenia kuchni i łazienki. Do wykonania było naprawdę wiele, poczynając od wykończenia podłogi, na instalacji urządzeń kończąc. Chłopaki znali się na rzeczy. Sami zaproponowali styl i wystrój pomieszczeń i po mojej akceptacji wzięli się do roboty, położyli płytki, zmienili bieg instalacji, otynkowali i pomalowali ściany. Dzięki ich pomocy mieszkanie było gotowe już po kilkunastu dniach. No i najważniejsze – jak za tak dobrze wykonaną robotę, zapłaciłem naprawdę niewiele.

 

Lakierowanie podłogi

Wiadomo, że w domach podłoga niszczy się najszybciej. Parkiet w moim mieszkaniu był już nadzwyczaj wysłużony. Stwierdziłem, ze sam nie będę męczył się z urządzeniami szlifującymi, a tym bardziej z lakierem, na który mam uczulenie. Po co męczyć się z czymś samodzielnie, jeśli można do pracy nająć innych? Znajomy z pracy polecił mi ekipę Kul Bud Krzysztof Kulasiński, zapewniając, że po swojej pracy pozostawiają zajebisty efekt. Zawsze z dystansem patrzę na takie rekomendacje, ale praktyka pokazała, że kumpel rzeczywiście wiedział co mówi. Panowie z firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński stawili się w wyznaczonym terminie, przeprowadzając cały remont maksymalnie sprawie i szybko. Po kilku dniach gruntownego szlifowania specjalistycznymi maszynami oraz lakierowaniu podłogi można było wreszcie wejść do domu. Odnowiona podłoga była nie do poznania! Wiem, że takie remonty trzeba wykonywać raz na jakiś czas i teraz żałuję, że na facetów z firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński nie trafiłem trochę wcześniej! Zrobiliście kawał dobrej roboty chłopaki!

 

Montaż listew krawędziowych

Przed wprowadzeniem się do nowego mieszkania zupełnie zapomniałem o tym, ze trzeba było zamontować listwy krawędziowe przy podłogach, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Niestety, w codziennym zabieganiu po prostu o tym zapomniałem. Koleżanka ze studiów powiedziała mi, że w sieci ogłasza się firma Kul Bud Krzysztof Kulasiński, oferująca niedrogie remonty oraz wykończenia wnętrz. Poleciałem tam jak w dym i od razu udało się ustalić warunki współpracy. Jeszcze tego samego tygodnia odwiedziła mnie grupa pracowników z odpowiednimi narzędziami, doradzili mi także jakie listwy krawędziowe są najlepsze. Wystarczyło kilka godzin, by podłogi były totalnie wykończone i profesjonalnie dopieszczone. Listwy krawędziowe to niby drobny szczegół, ale teraz widzę, jak bardzo ważne są dla ogólnego wystroju. Teraz wstydzę się trochę, że chciałem przyjmować gości w niedokończonym konstrukcyjnie mieszkaniu. Na wszelkie nieoczekiwane zabiegi remontowe z całą odpowiedzialnością polecam działania firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński.

 

Ścianka działowa w dużym pokoju

Mamy dwupokojowe mieszkanie i dwoje dzieci. Postanowiliśmy jakiś czas temu, że jak podrosną, przerobimy jeden pokój na dwa osobne, aby nasz synek i córeczka mogli cieszyć się większą prywatnością. Znalezienie odpowiedniej ekipy remontowej do wykonania ścianki działowej graniczyło z cudem. Było dużo chętnych do wykonania z pozoru prostej czynności, ale jakoś mieliśmy opory przed zaufaniem do niektórych osób. W Internecie natrafiliśmy któregoś dnia na ofertę firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Nie do końca mieliśmy pewność, że zajmuje się ona także wykonywaniem ścianek działowych, ale po wykonaniu telefonu okazało się, że także i takie przedsięwzięcie wchodzi w grę! Pracownicy przygotowali ściankę działową z płyty gipsowej oraz materiału wygładzającego. Ścianka pomalowana została na ten sam kolor, jaki istnieje na ścianach pokoju. Wszystko zostało przeprowadzone w niezwykle fachowej atmosferze. Czapki z głów dla panów za wykonanie zadania! Nasze dzieci są bardzo zadowolone z efektu pracy, a to najważniejsze!